Кабінет психолога

електронна пошта: [email protected]
стаж роботи: 9 років
освіта: повна вища
Педагогічне кредо: Ставлення до дитини - міра духовної гідності людини.
Тема, над якою працює:
 "Сендплей – використання пісочниці в роботі з дошкільниками".

Головне завдання психологічної служби  – виявити проблеми та визначити комплекс допоміжних заходів, адекватних віковим та індивідуальним особливостям конкретної дитини.

Чинні нормативні документи:

-Наказ МОН від 28.12.2006 № 864 «Про планування діяльності та ведення документації соціальних педагогів, соціальних педагогів по роботі з дітьми-інвалідами системи Міністерства освіти і науки України».

-Наказ МОН від 20.04.2001 № 330 «Про затвердження Положення про експертизу психологічного і соціологічного інструментарію, що застосовується в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України».

-Лист МОН від 24.07.2019 № 1/9-477 «Про типову документацію працівників психологічної служби у системі освіти України»

Графік роботи практичного психолога:

Дні роботи

З якого часу

До якого часу

П’ятниця

Час проведення онлайн-консультацій: понеділок – п’ятниця з 8.30 до12.30

Напрями діяльності працівників психологічної служби:

діагностика – виявлення причин труднощів у навчанні, інтелектуальному розвитку, адаптації; вивчення та визначення індивідуальних особливостей розвитку особистості, потенційних можливостей в освітньому процесі;

профілактика – своєчасне попередження відхилень у розвитку та становленні особистості, міжособистісних стосунках, запобігання конфліктним ситуаціям в освітньому процесі;

корекція – усунення виявлених труднощів розвитку здобувачів освіти, зниження ризиків проблем адаптації до освітнього середовища;

навчальна діяльність – форма активного співробітництва, направлена на удосконалення, розвиток, формування особистості;

консультування – багатофункціональний вид індивідуальної та групової роботи, спрямований на вирішення запитів, з якими звертаються учасники освітнього процесу;

просвіта – формування психологічної та соціальної компетентності учасників освітнього процесу.

Під час карантину психологічна служба закладу надає індивідуальні онлайн-консультації по телефону (листування у Viber, messenger, електронна пошта), також бере активну участь у вебінарах.

Поради батькам щодо безпечної поведінки дитини в цифровому середовищі

Як встановити батьківський контроль

Номери Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:

0800500335 (безкоштовно зі стаціонарних)
116123 (безкоштовно з мобільних)

Номери Національної дитячої гарячої лінії: консультації в телефонному т а онлайн-режимах в будні дні з 12.00 до 20.00;

короткий номер 116111 (безкоштовно з мобільних телефонів)
0800500225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

Як говорити з дітьми про епідемію!!!

Практичний психолог - це...

- "жива" вода для дитини, якою можна зцілити всі рани душі;
- "швидка допомога";
- садівник, який знає, куди посадити ростки, щоб вони розцвіли дивними квітами, які потрібні умови для кожної рослини і які сусіди;
- місток між дитиною та іншими дітьми;
- дорослий, який по-справжньому любить гратися;
- творець психологічного клімату в колективі і каталізатор його творчого потенціалу

Адаптація до умов ЗО

ПАМ'ЯТКИ ДЛЯ БАТЬКІВ:
ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ШКОЛИ

1. Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання.
2. Не приховуйте труднощів, які чекають малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні.
3.Частіше звертайте увагу дитини на зовнішній вигляд, хороші вчинки школярів.
4.Навчіть сина чи доньку найпростіших навичок самообслуговування (вмиватися, чистити зуби, одягатися, доглядати одяг, акуратно їсти).
5. Привчіть дитину лягати спати та вставати у певний час (лягати спати не пізніше 9-ої години вечора, вставати о 7-й годині ранку).
6.  Заохочуйте малюка до малювання кольоровими олівцями, письма ручкою (написання паличок, кружечків, трикутників, квадратиків).
7. Прищеплюйте дитині   і дбайливе ставлення до книжок, олівців, зошитів, фломастерів. Навчіть їх правильно гортати сторінки.
8.Не стримуйте інтерес до навчання, заохочуйте малюка до набуття знань, обміну враженнями від почутого, побаченого.
9.У будь-якій конфліктній ситуації не принижуйте гідності дитини, прагніть заохотити її до самовдосконалення.
10.Завжди прагніть підтримувати вихователя, вчителя, не критикуйте його в присутності дитини.