Матеріально-технічне забезпечення закладу

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради (далі заклад дошкільної освіти) створено з метою забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Заклад дошкільної освіти засновано рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради народних депутатів № 1184 від 30 листопада 1983 року.

Заклад дошкільної освіти розміщений в типовому двоповерховому приміщенні, розрахований на 200 місць, загальна площа території ≈ 1,0 га.

Стан будівлі – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Згідно нормативів, санітарно-гігієнічних вимог в закладі дошкільної освіти обладнані для дітей необхідні приміщення: групові та спальні кімнати, роздягальні, буфетні та кімнати гігієни. Постійно функціонують спортивна та музична зали, які обладнані необхідним інвентарем, працює медичний блок, кабінети: методичний, для музичних керівників, навчальний практичного психолога; працюють всі технологічні та побутові приміщення. Ігрове та предметно-розвиткове середовище усіх приміщень відповідає санітарним, функціональним та естетичним вимогам.

Основні приміщення закладу дошкільної освіти мають природне та штучне освітлення.

Кожна група ізольована, має окремі спальні, ігрові кімнати, туалети, роздягальні, підсобні приміщення. Усі групи закладу дошкільної освіти забезпечені твердим  та м’яким інвентарем. Кожна групова кімната укомплектована шафами для іграшок, столами (партами) та стільцями відповідно до зросту дітей. Роздягальні обладнані шафами для одягу дітей та лавами. У спальнях наявні безпечні стаціонарні ліжка, які закріплені за кожною дитиною. Кожне спальне місце забезпечено необхідним м’яким інвентарем, зокрема: матрацом, наматрацником, подушкою, ковдрою, підодіяльником, простирадлом, наволочкою, покривалом. Постільної білизни 3 комплекта.

Туалетні кімнати групових приміщень обладнані умивальниками, унітазами, душовим піддоном, вішалками для рушників і предметів особистої гігієни , які закріплені за кожною дитиною. У групах раннього віку встановлено стелаж для горщиків.

Інвентар для миття підлоги у приміщеннях групових осередків і туалетів промаркований та зберігається окремо. Всі групові приміщення забезпечені миючими та дезінфікуючими засобами, які зберігаються в спеціальних шафах з унеможливленням доступу до них дітей.

Буфетні укомплектовані всім необхідним обладнанням для організації харчування дітей, зокрема: посудом для сервірування столів, отримання та порцінування готових страв, раковинами для миття посуду, шафами для зберігання посуду, санітарним одягом (білий халат, фартухи, ковпак).

Для прання, сушіння та прасування білизни, рушників тощо заклад дошкільної освіти має пральню, яка обладнана 3-ма пральними машинами-автоматами, сушаркою, прасками – 2 шт., шафами для зберігання чистої білизни, ванною для замочування білизни.

Харчоблок закладу дошкільної освіти розташований на першому поверсі. Харчоблок забезпечений усім необхідним технологічним обладнанням, а саме: 2-ма електроплитами, жаровою шафою, електросковородою, електроводонагрівачем, електроприводом з м’ясорубкою та протиральною машиною, електрокотлом, 3-ма електровагами, 6-ма холодильниками, а також є в наявності столи, шафи, кухонний посуд. Для зберігання овочів обладнане овочесховище.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: в наявності 5 комп’ютерів, 1 ноутбук,  2  принтера, мультимедійний екран та мультимедійний проектор.

Чотири комп'ютери підключені до мережі Internet через Wi-Fi технології. Завдяки підключенню до мережі Інтернет адміністрація закладу дошкільної освіти здійснює електронний документообіг з управлінням освіти Ізюмської міської ради Харківської області та іншими освітніми закладами.

Електронна адреса закладу: [email protected].

Сайт закладу: http://sadokizum2.klasna.com/uk/site/index.html

Територія закладу дошкільної освіти утримується в належному санітарно-гігієнічному стані, має естетичний вигляд: прикрашена різноманітними казковими героями, які власноруч виготовлені працівниками та батьками вихованців, озеленена, повністю огороджена. На кожному ігровому майданчику облаштовано квітники, є пісочниці, які закриваються в кінці робочого дня. Обладнання майданчиків безпечне у використанні, про що свідчать акти обстеження призначеною комісією, яке проводиться 3 рази на рік.

Освітлення території відповідає діючим нормам.